Performance Budget (8.x-1.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Label
cs: Popisek

en: Time
cs: Čas

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: To:
cs: Komu:

en: Average
cs: Průměr

en: Performance
cs: Výkon

en: Load
cs: Načíst

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: All time
cs: Vždy

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity ID
cs: ID entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
