Performance Budget (8.x-1.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Download
ja: ダウンロード

en: Label
ja: ラベル

en: Time
ja: 時間

en: Total
ja: 合計

en: Unknown
ja: 不明

en: To:
ja: 宛先:

en: Average
ja: 平均

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Load
ja: ロード

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: All time
ja: 全期間

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Time (seconds)
ja: 時間(秒)

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
