Performance Budget (8.x-1.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Download
tr: İndir

en: Label
tr: Etiket

en: Time
tr: Zaman

en: Total
tr: Toplam

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Average
tr: Ortalama

en: Performance
tr: Performans

en: Load
tr: Yükle

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: From:
tr: Kimden:

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Median
tr: Orta

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Past week
tr: Geçen hafta

en: Past month
tr: Geçen ay

en: Past year
tr: Geçen yıl
