Performance Budget (8.x-1.0-alpha8) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Download
af: Laai af

en: Time
af: Tyd

en: Unknown
af: Onbekend

en: To:
af: Aan:

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Load
af: Laai
