Performance Budget (8.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Download
eo: Elŝutu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Average
eo: Meznombro

en: Performance
eo: Rendimento
