Performance Budget (8.x-1.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Download
gl: Descargar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: To:
gl: Para:

en: Average
gl: Media

en: Performance
gl: Rendemento

en: Load
gl: Cargar

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity ID
gl: ID da entidade
