Performance Budget (8.x-1.0-alpha8) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Label
hi: लेबल

en: Time
hi: समय

en: Total
hi: कुल

en: ID
hi: आईडी

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Average
hi: औसत

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Thresholds
hi: दहलीज

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
