Performance Budget (8.x-1.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Average
ka: საშუალო

en: Load
ka: ჩატვირთვა
