Performance Budget (8.x-1.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: Label
ku: پێناس

en: Time
ku: کات

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان
