Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Performance
am: አፈፃፀም
