Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Download
da: Hent

en: Label
da: Etiket

en: Time
da: Tid

en: Total
da: I alt

en: Unknown
da: Ukendt

en: To:
da: Til:

en: Average
da: Gennemsnit

en: Performance
da: Ydelse

en: Load
da: Indlæs

en: End
da: Slut

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: All time
da: Altid

en: From:
da: Fra:

en: responses
da: besvarelser

en: Date range
da: Datointerval

en: For example:
da: For eksempel:

en: Machine name
da: Internt navn

en: milliseconds
da: millisekunder

en: Time (seconds)
da: Tid (sekunder)

en: Thresholds
da: Tærskler

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
