Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Time
mr: वेळ

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी
