Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Average
te: సగటు

en: Performance
te: పనితీరు

en: responses
te: స్పందనలు
