Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Time
lv: Laiks

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Average
lv: Vidējais

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: responses
lv: atbildes

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
