Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Performance
sr: Перформнсе
