Performance Budget (8.x-1.0-alpha9) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
