Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Download
ar: تحميل

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Time
ar: الوقت

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: To:
ar: إلى:

en: Average
ar: متوسط

en: Performance
ar: الأداء

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Load
ar: تحميل

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: All time
ar: كل الوقت

en: responses
ar: أجوبة

en: Date range
ar: مجال التاريخ

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Thresholds
ar: حدود
