Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Time
ca: Hora

en: Unknown
ca: Desconegut

en: To:
ca: Per a:

en: Average
ca: Mitjana

en: Performance
ca: Rendiment

en: Plain text
ca: Text pla

en: Load
ca: Càrrega

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: responses
ca: respostes

en: Date range
ca: Interval de dates

en: For example:
ca: Per exemple:

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Time (seconds)
ca: Temps (segons)

en: Thresholds
ca: Llindars

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
