Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Time
el: Ώρα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Performance
el: Απόδοση

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: responses
el: αποκρίσεις

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity ID
el: ID οντότητας
