Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Time
fi: Aika

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Load
fi: Lataa

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: responses
fi: vastaukset

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Thresholds
fi: Raja-arvot

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
