Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Time
gu: સમય

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ
