Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: For example:
kn: ಉದಾಹರಣೆಗೆ:

en: milliseconds
kn: ಮಿಲಿಸೆಕೆಂಡುಗಳು
