Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Download
nl: Downloaden

en: None
nl: Geen

en: Time
nl: Tijd

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: To:
nl: Aan:

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Performance
nl: Prestaties

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Load
nl: Laden

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Enabled?
nl: Ingeschakeld?

en: All time
nl: Totaal

en: From:
nl: Van:

en: responses
nl: reacties

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: Time (seconds)
nl: Tijd (seconden)

en: Thresholds
nl: Drempelwaarden

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: requests
nl: verzoeken

en: elements
nl: elementen

en: API hostname
nl: API-hostname

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Key module
nl: Key-module
