Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон
