Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Performance
ps: كارېدون

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
