Performance Budget (8.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: Unknown
sl: Neznan

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Machine name
sl: Strojno ime
