Permalink Block (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Display
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti
