Permalink Block (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Display
cy: Dangos

en: Theme
cy: Thema

en: Language code
cy: Côd yr iaith
