Permalink Block (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Region
fi: Alue

en: Display
fi: Näyttö

en: Theme
fi: Teema

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus
