Permalink Block (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Dependencies
gu: આધારિત
