Permalink Block (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Block settings
it: Impostazioni del blocco

en: Weight
it: Peso

en: Region
it: Regione

en: Display
it: Visualizzazione

en: Theme
it: Tema

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Visibility Conditions
it: Condizioni di visibilità

en: Visibility Condition
it: Condizione di visibilità
