Permalink Block (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Language code
ka: ენის კოდი
