Permalink Block (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Theme
mn: Загвар

en: Language code
mn: Хэлний код
