Permalink Block (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
mr: ब्लॉक चे सेटिंग्स

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Display
mr: दाखवा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
