Permalink Block (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Display
oc: Afichatge

en: Theme
oc: Tèma

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
