Permalink Block (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Dependencies
sk: Závislosti
