Permalink Block (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Display
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Language code
sv: Språkkod

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor
