Permalink Block (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Language code
ug: تىل كودى
