Permalink Block (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Region
uk: Область

en: Display
uk: Показ

en: Theme
uk: Тема

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Language code
uk: Код мови

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Permalink Block
uk: Блок постійного посилання

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості
