Permalink Block (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
am: የጥምር ቅንብሮች

en: Weight
am: ክብደት

en: Region
am: ክልል

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
