Permalink Block (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Region
ar: المنطقة

en: Display
ar: العرض

en: Theme
ar: حلة

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
