Permalink Block (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Display
az: Monitor

en: Theme
az: Tema

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Language code
az: Dil kodu

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
