Permalink Block (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Region
el: Περιοχή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Theme
el: Θέμα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας
