Permalink Block (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Region
hr: Regija

en: Display
hr: Prikaz

en: Theme
hr: Tema

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Language code
hr: Kôd jezika
