Permalink Block (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
pt: Definições do bloco

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Region
pt: Região

en: Display
pt: Mostrar

en: Theme
pt: Tema

en: Permalink
pt: Ligação permanente

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Visibility Conditions
pt: Condições de Visibilidade

en: Visibility Condition
pt: Condição de Visibilidade
