Permalink Block (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Region
ru: Область

en: Display
ru: Отображение

en: Theme
ru: Тема

en: Plugin
ru: Плагин

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Language code
ru: Код языка

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Visibility Condition
ru: Условие видимости
