Permalink Block (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Weight
sr: Тежина

en: Region
sr: Регион

en: Display
sr: Приказ

en: Theme
sr: Тема

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
