Permalink Block (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: Theme
be: Тэма

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Language code
be: Код мовы

en: Dependencies
be: Залежнасці
