Permalink Block (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক

en: Language code
bn: ভাষা কোড
