Permalink Block (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Weight
da: Vægt

en: Theme
da: Tema

en: Language code
da: Sprogkode

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse
